o nas

Livexperience jest po to, by w jednym miejscu zbierać inspiracje i nowinki z obszaru marketingu doświadczeń, który właśnie przeżywa cyfrową transformację. Jeszcze bardziej przenika do centrum komunikacji marki i – mądrze zaprojektowany – jeszcze mocniej niż dotychczas przekłada się na efekty. Bo jest najskuteczniejszą formą budowania opowieści marki. A dziś zyskuje to, co w przeszłości było jego słabością – zasięgi i mierzalność.  

Siła doświadczeń na żywo. Od zawsze ceniona w marketingu dzięki wysokiej skuteczności. Dziś przybiera nowy wymiar – w oderwaniu od czasu i miejsca. To już nie tylko spotkanie twarzą w twarz. Dziś to także przestrzeń kontaktu wirtualnego. A czasem zaskakująca i angażująca podróż pomiędzy tymi wymiarami. 

Livexperience powstał z poszukiwania. Bo takiego miejsca w polskiej sferze marketingu jeszcze nie ma. Tworzony przez zespół pasjonatów, którzy w swojej pracy wciąż szukają nowych form. A jednocześnie podążają za światowymi trendami – za tym, co sprawdzone i skuteczne – i pioniersko implementują je na własnym rynku.  

Możesz tu poznać inspirujące treści i nowinki z obszaru live experience. Możesz czytać, słuchać, oglądać.  Jeśli chcesz – także porozmawiać. A jeśli nie wiesz, jak zastosować live experience u siebie – znajdziesz tu grono doradców. Bo dobrze się na tym znamy 🙂  

Scroll to top
Close